1979 yılından bugüne Gaziantep’te toptan ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren KUTLAR AYAKKABICILIK TİC. LTD. ŞTİ kurulduğu günden beri kendimizi sürekli geliştirmeye adamış bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Toptan ayakkabı sektöründe gündemi ve trendleri yakından takip etmekte, 1200 m2 kapalı alan, 300 m2 showroom ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmakta, müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı kaliteli ayakkabı satışı hedeflemekteyiz.

Bay bayan, çocuk bedenlerinde, merdane, zenne, garson patik, filet, bebe gruplarında spor, casual (günlük)terlik, sandalet, babet, bot, topuklu ayakkabı, stiletto, halı saha, krampon  ve daha fazla çeşitlerimizle GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL adresinde hizmet vermekteyiz.

KUTLAR AYAKKABICILIK deneyimli kadrosu ile arzu edilen fiyat ve kaliteyi yakalamış TÜRK ayakkabıcılık sektöründe kendini kanıtlamıştır. Satışı yapılan ayakkabıların sağlamlığı yanında rahat olmasına büyük özen göstermektedir. Ayakkabıcılık sektöründe yaşanan tüm yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktadır. Yenilikci ve gelişimci özelliğinin yanında KUTLAR AYAKKABICILIK için güven ve samimiyet duyarlılığı birinci önceliktir.